Ünlü şarkıcı Lily Allen hastalığıyla ilgili konuştu: “Teşhis kondu”

37 yaşındaki şarkıcı ve aktris Lily Allen, durumu yeni öğrendiğini belirtirken şu anda ailesinden uzakta yaşamanın da kendisini “yalnız” hissettirdiğini söyledi.

Eşi ve 2 çocuğuyla birlikte, 2020 yılında New York’a taşınan Allen, ailesinin İngiltere’de kalması nedeniyle “ayrı” bir hayatı yaşamaya başladığını belirtmişti.

Tenha bir yaşam tarzından hoşlandığını kabul eden şarkıcı, “Artık burada, Amerika’da olduğum için herkesten oldukça ayrı bir hayat yaşıyorum. Biraz yalnızım, biraz izolasyonistim.” dedi.

GENETİK GEÇMİŞİ VAR

Amerika’ya taşınması, sürpriz olmadığını kabul ettiği yetişkin DEHB teşhisiyle de sonuçlandı. Durumuyla ilgili konuşan Allen, “Bir nevi ailemden geliyor. Ve bunun tespit edilebilmesinin tek nedeni, bu şeyleri İngiltere’dekinden biraz daha ciddiye aldıkları Amerika’da olduğum için.” dedi.

DEHB’nin tedavisi yok ve kesin nedeni belirsiz, ancak kişinin beyin işlevini ve yapısını etkileyen genetik mutasyonları içerdiği düşünülüyor. DEHB’si olan yetişkinlerin depresyon, kaygı, düşük benlik saygısı duyguları ve uyuşturucu kullanımı yaşama olasılığı daha yüksek oluyor.

Ünlü şarkıcının da alkol ve uyuşturucuyla ilgili zorlu bir geçmişi var. Son dört yıldır ayık olan Allen, 2019’da içkiyi bıraktığından beri hayatının “çok değiştiğini” de itiraf ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir