Fenerbahçe’den Beşiktaş’a yanıt: Hakemin çalıştığı şirketi de açıklayın

Fenerbahçe, Beşiktaş’ın VAR kayıtlarıyla ilgili yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “VAR kayıtlarının açıklanması konusunda TFF’nin vereceği her karara saygı duyacağımızı şimdiden açıklıyoruz.” denildi.

“Hakemlerin çalıştığı şirketi de açıklayın”

Fenerbahçe’nin açıklamasının devamında şu ifadelere yer verildi.

Beşiktaş ne demişti?

Siyah-beyazlı kulübün açıklamaları şu şekildeydi:

“Galatasaray’ın “ofsaytımsı” pozisyonunu medyaya servis ederken masa başında karar alanlar, kulübümüzü alakası olmayan maç görüntüleriyle konuya dahil edenler, Galatasaraylı Muslera’nın ve Fenerbahçeli Samuel’in pozisyonlarına ilişkin VAR kayıtlarını da ivedilikle kamuoyuyla paylaşmalıdırlar. Mete Kalkavan’ın bir anda fikir değiştirerek kırmızı karttan sarı karta yönelmesinin nedenini merak etmekteyiz. Keza Galatasaray kalecisi Muslera’nın Konyaspor kalecisi Sehiç’i itmesiyle doğan tereddütsüz kırmızı kartlık hareketinin sarı kartla geçiştirilmesinin kabul edilmesi mümkün değildir.

Bundan sonrası için de kulüplerden talep gelmesi halinde her maçın VAR kayıtlarının kamuoyuyla paylaşılmasını istiyoruz.

Hatta ve hatta; oynayacağımız ilk maç olan Fenerbahçe derbisinin VAR kayıtlarının açıklanmasını da karşılaşmanın sonucu ne olursa olsun şimdiden talep ediyoruz.”

Beşiktaş’tan açıklama: TFF, Galatasaray ve Fenerbahçe’ye yaranmaktan vazgeçmeli Haberin Detayları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir