Brad Pitt 90 yaşındaki komşusuna ücretsiz oturması için malikanesini vermiş… Adam da 105 yaşına kadar yaşamış!

Oyuncu Cassandra Peterson, People ile yaptığı yeni bir röportajda, Brad Pitt’in 105 yaşındaki komşusunun Los Angeles’taki 39 milyon dolarlık malikanesinde yıllarca kira ödemeden yaşamasına izin verdiğini açıkladı. Ücretsiz kiracı 90 yaşında mülkünü Brad Pitt’e sattıktan sonra eşini kaybetmiş ve ünlü oyuncu adamın, evlerinden birinde yaşamasına izin vermiş.

Los Feliz, Kaliforniya’daki yerleşkesini yaklaşık otuz yıl sonra Mart ayında satan 59 yaşındaki Oscar ödüllü aktör, karısı öldükten sonra yaşlı arkadaşı için mükemmel bir komşu oldu ve mülkte kiracı olarak ücretsiz oturmasına izin verdi.

Pitt’in evini 1994’te sattıktan sonra kapı komşusu olan 71 yaşındaki Peterson, Pitt’in, biri doksanlı yaşlarının başında bir adama ait olan çevredeki mülkleri satın alarak mülkünü yeniden inşa ettiğini söyledi.

Peterson “Kocasına karşı çok, çok nazikti. Karısı vefat etti ve kocası John orada yaşadı. Brad’in ölene kadar hiçbir şey ödemeden orada yaşamasına izin verdiğini biliyorum. Biraz komikti çünkü John 105 yaşına kadar yaşadı.”

People dergisine konuşan Peterson, “Sanırım aynı bölgede 22 evi vardı. Sürekli bir tane daha almaya gelirdi” dedi.

Peterson’ın verdiği röportajla, Pitt’in evlerinden biriyle ilgili yıllar önce verdiği ve sürdürdüğü bir karar da ilk kez ortaya çıktı.

Pitt’in malikanesi, güvenlikli bir site içinde yer alıyordu ve 110 yılı aşkın bir tarihe yayılan zengin bir tarihe sahip. 1910’da bir petrol baronu tarafından inşa edildi ve rock efsanesi Jimmy Hendrix’in 1967 hiti May This Be Love’ı kaleme aldığı yer olarak biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir